22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Është normalizuar furnizimi me ujë në Vizbeg

Shkup, 16 nëntor – Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” kumtuan se është sanuar defekti në rrjetin e ujësjellësit në rrugën e “Kaçanikut” pn (afër Prima Mebel) në lagjen Vizbeg.

Furnizimi me ujë është normalizuar në orën 16:00. 

Related posts

Osmani në takim me ministrin serb të Punëve të Jashtme, Selakoviq

admin

“Besa trans” Shkup me telegram ngushëllimi për tragjedinë në Bullgari

admin

Sondazhi i IDSCS dhe QPEP: Elita politike shpesh e tradhton popullin

admin