39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Erjona duket e lumtur krah partnerit të saj

Erjona Sulejmani është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me modelin italian, Alessandro Basciano.

Ndërsa bukuroshja shqiptare nuk e fsheh lumturinë e saj duke ndarë imazhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Modelja që ndërton famë ndërkombëtare, u bë e njohur për opinionin e gjerë falë martesës me futbollistin Blerim Xhemajli, me të cilin ka një djalë.

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Ajo ka gjetur një dashuri të re, ndërsa gjatë të hënës ka publikuar disa fotografi të reja në Instagram.

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Në disa prej tyre, Erjona ka pozuar vet, derisa te të tjerat ndodhet ulur në prehrin e të dashurit të sa.

Related posts

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

Admin

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Admin

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

Admin

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

Admin

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

Admin

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More