19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Era Istrefi shpërngulet në Mbretërinë e Bashkuar?

Era Istrefi ka zbuluar se ka marrë leje qëndrim në Mbretërinë e Bashkuar.

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila fitoi famë botërisht nga kënga “Bonbon”, tregon se është shpërngulur në Mbretërinë e Bashkuar.

Disa muaj më parë ajo erdhi me një sqarim për të gjithë fansat e saj që vunë në dyshim mungesën për një kohë të gjatë në rrjete sociale.

“Sapo mora leje qëndrimin GB” tha ajo për imazhin e publikuar.

View this post on Instagram

Just got the Residency🇬🇧🍾

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Era nuk ka qenë aktive me projekte muzikore për shkak të disa problemeve ligjore me Sony Music dhe nuk dihet ende se kur do të jetë projekti i radhës, por që fansat e këngëtares po presin me durim.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More