11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Emocionuese, Barcelona publikon VIDEO-n e lamtumirës së Suarez

Luis Suarez sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll, Atletico Madridit, pasi trajneri i ri i katalanasve Roland Koeman nuk e kishte në planet e tij.

Pas 6 vitesh të arta me klubin e Barcelonës, Suarez është gati për aventurën e re, ndërsa nsë fundmi Barcelona në rrjetet sociale ka publikuar një video lamtumire.

Suarez shfaqet në dhomat e zhveshjes së Barcelonës duke u fotografuar me fëmijët e tij.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com