9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Emocionet Elita Rudi, regjistron Zërin në çerdhe

Moderatorja ka regjistruar djalin e saj në “Amerikan School of Kosova”.

Elita publikoi fotografi të Zërit në profilin e saj në Instagram.

Përmes një mbishkrimi, ajo zbuloi se fëmija ka filluar të shkoj në çerdhe. “Dita e parë e Zërit në kopsht”, ka shkruar Elita.

Ndryshe, moderatorja ka kohë që i është përkushtuar vetëm familjes dhe ka anashkaluar karrierën e saj.

Rikujtojmë se, Elita shumë shpejt do të lind edhe vajzën ku bashkë me Gjikon do bëhen prindër për herë të dytë.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com