23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Emina Çunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është shtatzënë.

Emina Çunmulaj është modelja shqiptare me prejardhje nga Mali i Zi, por pas martesës me biznismenin Iranian Sam Nazarian jeton në SHBA.

Martesa e saj bëri bujë mediatike për shkak të nacionalitetit të bashkëshortit, por që me kalimin e viteve u tejkaluan edhe thashethemet.

Emina dhe Sam janë prindër të dy vajzave, ndërkohë që modelja është shtatzënë për herë të tretë.

Ajo ka treguar se është në pritje të një djali, derisa dje ka sjellë një foto duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur.Video Player

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More