33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Emily Ratajkowski hap arkivat, ndan imazhin nga fëmijëria

Emily Ratajkowski ka ndarë një fotografi me ndjekësit.

Emily shquhet si një prej modeleve më tërheqëse, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe të ndryshme çdo ditë për ndjekësit e saj.

Së fundmi Emily ka shprehur se ajo do të donte që kur ishte ende e re njerëzit ta shtynin përpara më shumë duke mos i thënë thjesht se ka një trup të mirë.

https://www.instagram.com/p/CFSMItHst7c/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ajo sot ka vendosur të ndan me ndjekësit një kujtim nga koha kur ishte ende foshnje.

“Foshnja Emrata” shkruan ajo si mbishkrimin të postimit të bërë.

Modelja së fundmi ka bërë të ditur se ajo është shtatzënë dhe se nuk do e pyes fëmijën e saj për gjini deri kur ai apo ajo të mbush 18 vjeç.

Related posts

Anxhelina publikon imazhet atraktive nga festa e ditëlindjes së 27-të

admin

Meghan Markle zblulon se kishte një abort spontan

admin

“Përveç pritjes nuk ka asgjë tjetër për të bërë”, Sara nostalgjike sjell foton me Ledrin

admin