9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Elvana Gjata sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Elvana sot mbush plot 34 vjet jetë.

Dita e sotme është e veçantë në kalendarin e këngëtares së njohur shqiptare, Elvana Gjata.

Me këtë datë, artistja feston ditëlindjen dhe mbushi 34 vjet, teksa është emër shumë i suksesshëm i skenës muzikore shqiptare.

Ajo tash e një vit është tërhequr paksa nga jeta publike, ndërsa po e shijon jetën larg vëmendjes së publikut.

Madje, Elvana nuk ka qenë aktive as me këngë të reja, por pritet që këtë vit të rikthehet me një projekt të ri.

Në repertorin e saj, artistja numëron shumë hite.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com