30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Elvana Gjata dhe Yll Limani lansojnë projektin “E di & Marre”

Është bashkëpunimi i tyre i parë.

Këngëtarja nga Shqipëria i ka bashkuar forcat me këngëtarin nga Kosova për të sjellë projektin e radhës pas të fundit i cili rezultoi mjaft i suksesshëm.

Elvana Gjata dhe Yll Limani janë bërë bashkë për të dhënë goditjen në skenën muzikore me projektin e tyre të cilin e kanë paralajmëruar edhe sot.

“E di & Marre” mban titullin projekti i publikuar nga dyshja simpatike që padyshim do jetë mjaft i pëlqyer nga fansat e tyre.

Përndryshe, Ylli ka që nga prilli që nuk ka sjellë këngë të re përkundër Elvanës që e lansoi të fundit në qershor.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More