9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Egzon Shala i pafat, eliminohet në Kampionatin Evropian

Mundësi Egzon Shala ka garuar në Kampionatin Evropian që është duke u mbajtur në Varshavë të Polonisë.

Shala ka pësuar humbje nga polaku Kamil Tomasz Kosciolek në kategorinë deri në 125 kilogramë.

Problemi tjetër për Shalën është që kjo ishte ndeshja e parë pas më shumë se një viti e gjysmë pa gara.

Tani, Shala duhet të fokusohet te sfidat e radhës.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com