24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Edhe pse bëri ndërhyrjen për heqjen e dhjamit, Linda Halimi nuk i ndahet palestrës

Ajo vetëm pak javë më parë kishte bërë një operacion të quajtur Sculpt 360+BBL për të bërë heqjen e dhjamit nga të pasmet.

Edhe pse ka rrëfyer se është shumë e kënaqur me ndërhyrjen e realizuar, këngëtarja Linda Halimi duket se po vazhdon të jetë aktive me ushtrime në palestër.

Këtë e ka dëshmuar vazhdimisht e po ashtu edhe së fundmi me një video të shpërndarë në rrjete sociale.

Linda Halimi (Foto: Instagram)

Artistja, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë, ka publikuar një video teksa bën stërvitje të ndryshme.

Kjo edhe e ka bërë të arrijë peshën e duhur meqenëse në fillimet e karrierës ishte më e shëndoshë.

Linda Halimi (Foto: Instagram)

Halimi nga ana tjetër ka lënë më anash projektet muzikore dhe të fundit e solli në muajin korrik.

“Amin” deri më tani ka mbledhur afro 300 mijë klikime. 

Related posts

Albin Kurti për Dua Lipën: Diplomatja më e mirë që Kosova mund të kishte kërkuar dhe shpresuar ndonjëherë

admin

Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën: Ishte dashuri me shikim të parë

admin

Cardi B do të jetë prezantuese në American Music Awards 2021

admin