27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
Politika

Edhe një tërmet tjetër dridhë Maqedoninë e Veriut

Edhe një tërmet tjetër e goditi Maqedoninë e Veriut rreth orës 15:25 informon Zhurnal.

Intenziteti i tërmetit thuhet të jetë 4.9 shkallë sipas Rihterit.

Epiqendra ka qenë në afërsi të parkut nacional Mavrovë, në thellësi prej 6,2 km

Related posts

Ish kryeministri Georgievski: Në Bullgari ka ndjesi negative për maqedonasit

admin

Sot festohet 28 Nëntori – Dita e Flamurit

admin

Bekteshi: Fillon përkrahja për punonjësit turistik dhe hotelierik

admin