10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

E veshur në të kuqe, Kim Kardashian bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo në rrugë

Kim Kardashian duket atraktive e veshur me kostum me ngjyrë të kuqe, gjatë një mbrëmje në Malibu.

Kim Kardashian dukej joshëse kur u fotografua duke dalë nga makina e saj në Malibu, të hënën në mbrëmje, shkruan Daily Mail.

Ylli i reality-shout dhe biznesmenja 39 vjeçe, tregoi figurën e mahnitshme e veshur me një kostum prej lëkure, me ngjyrë të kuqe, i cili ia theksonte format trupore asaj.

Në pjesën e sipërme kostumi ishte i prerë në pjesën e belit, duke treguar barkun e saj të tonifikuar, ndërsa pantallonat e ngushtë ia theksonin linjat.

Kim i kishte lidhur flokët gërsheta, teksa partneri i saj Kanye West apo dikush nga motrat ose vëllezërit e saj, nuk po e shoqëronin atë në atë mbrëmje.

Bukuroshja së fundi ka zbuluar se ajo u kujdes për Kanye derisa u shërua nga COVID-19 në mars.

Në një intervistë për “Grazia”, ajo tregoi haptas se si e ndihmoi burrin e saj gjatë kohës kur ishte i infektuar me koronavirus.

Kim tha se ajo kohë ishte e frikshme dhe se Kanye ishte infektuar gjatë kohës kur aktori Tom Hanks dhe Rita Wilson kishin konfirmuar se u infektuar me atë virus.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More