18.5 C
Los Angeles
November 29, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

E përkushtuar ndaj palestrës, Arta Elezaj thekson linjat trupore me pozat para pasqyrës

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj palestrës dhe këtë tanimë e ka dëshmuar.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Klina, Arta Elezaj, e cila thuajse të shumtën e kohës e kalon me stërvitje.

E njëjta edhe kësaj radhe ka bërë që të komentohet për disa paraqitje gjatë ushtrimeve.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Duke qenë se ka publikuar disa fotografi me veshje sportive, modelja shqiptare mori vëmendje të madhe me dukjen sportive.

Fiziku atraktiv dhe linjat e kolme ka arritur t’i bëjë falë përkushtimit të madh e po ashtu edhe ushtrimeve të shumta.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Ajo tani jo më kot konsiderohet edhe njëra nga artistet që gëzon forma tërheqëse trupore.

Sa i përket anës profesionale, Arta që nga “O sa mirë” nuk ka qenë e pranishme në ndonjë format tjetër. 

https://www.instagram.com/p/CVSt_vHvjq2/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Tom Cruise ‘planning to shoot scenes for Mission Impossible film in space’

Lea Musliju

Dieta interesante e këngëtares Dolly Parton

admin

Katie Price tells son Junior ‘not to worry’ as he will be ‘minted’ when he’s older

Lea Musliju