24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Kronika

E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Viti, pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një të mitur, e cila ishte raportuar e zhdukur.

Rasti ka ndodhur më 15 nëntor në Viti.

“Person i zhdukur i gjetur – dhunim. Viti, 15.11.2021 – 08:00. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti ka pranuar se ka kryer veprën e lartcekur me të miturën femër kosovare”, thuhet në raport.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Related posts

Bastisje në Luboten të Shkupit, gjendet 1 ton duhan (foto)

admin

Sulmohet seksualisht një femër nga Shqipëria në Dragash

admin

Arrestohet një shitës i amfetainës në Shkup

admin