34.8 C
Skopje, NM
22/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

E lumtur në krahët e Anwar, Dua ndan momente të lumtura pranë tij

Dua publikoi imazhe nga disa momente romantike me partnerin.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, që prej kohës kur e konfirmuan lidhjen.

Së fundi, Dua publikoi disa fotografi krah Anwarit, të cilat i realizoi disa muaj më parë.

Në ato imazhe, çifti shfaqen shumë të lumtur duke i dhuruar puthje e përqafime njëri-tjetrit dhe tregojnë edhe një herë dashurinë e madhe që kanë mes vete.

Kujtojmë se Dua Lipa para pak ditësh publikoi projektin “Levitating”, në bashkëpunim me DaBaby, kurse klipi i këngës u realizua me TikTok.

Dua Lipa së fundi është nominuar në tri kategori në eventin “MTV Europe Music Awards”.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More