-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

Dafina është në përgatitje të këngës së parë për vitin 2021.

Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram.

Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina ka shkruar një tweet inkurajues. “Ti je e bukur dhe e vlefshme gjithmonë kujtoje këtë pa marrë parasysh se në çfarë je duke kaluar ka një dritë në fund të tunelit. Qëndro dhe ki durim, ti mund ta bësh të dua”, ka shkruar artistja.

Pas kësaj ka publikuar fjalën “Duro” të venë në hashtag dhe supozohet se “Duro” mban titullin kënga e re e saj.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com