13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni Rekomanduar TOP LAJM

“Duhani më i shijshëm i Ahmetit është pranë Blerim Bexhetit, Musa Xhaferit e Izet Mexhitit”, thanë nga grupi i zjarrit

Shkup, 14 nëntor – Blerim Bexheti, ka postuar në rrjetin e tij në Facebook foto ku shihet në shoqeri të Kryetarit të BDI, Ali Ahmetit, deputetit Izeti Mexhiti dhe ish zv/kryeministrit Musa Xhaferi.

Nuk dihet çfarë ka qenë teme e takimit, por shihet se pas një kohe te gjatë në një tavolinë bashkë mund te shihen Ali Ahmeti e Musa Xhaferi.

Blerim Bexheti ka shkruar: “Bashke fitimtar…”, por nga ana tjetër të kontaktuar nga Agjencia e Lajmeve Zhurnal për të mësuar mbi takimit, njëri prej grupit të zjarrit për Zhurnal tha, “E pinte cigaren me qejf”…

Cila është porosia e fotografisë së lajmit të postuar nga Blerim Bexheti, mbetet te shihet ditëve në vazhdim.

Related posts

VMRO-DPMNE dorëzon 220 amandamente për propozim buxhetin 2022

admin

Forumi i biznesit maqedonaso-polak: Imunizim, bashkëpunim dhe investime në zhvillimin e ardhshëm për rimëkëmbjen ekonomike pas KOVID-it

admin

Komiteti i Helsinkit: Sistemi penitenciar në vend ende po përballet me problem dhe sfida të mëdha

admin