15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dua shijon mbrëmjen me të dashurin në Nju Jork

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, janë një ndër çiftet e shumë komentuara së fundmi.

Ata po kalojnë çaste të këndshme së bashku dhe së fundmi e kanë pasur një mbrëmje romantike në Nju Jork.

Paparacët dyshen i kanë fotografuar duke u puthur. Duhet të theksojmë se Dua ishte e veshur me shumë stil ndërsa një detaj nuk u iku fansave.

Duas i shihen të brendshmet e zeza nga veshja që kishte zgjedhur.

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com