30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dua Lipa vendos aksesorët më trendi të momentit në pamjen e saj të fundit

Aksesorët e bukur akrilik janë kthyer zyrtarisht si trend, dhe Dua Lipa ka shtuar ato në pamjen e saj të fundit në Instagram.

Unazat shumëngjyrëshe me rrathë po shfaqen kudo, dhe ato po na bëjnë të pendohemi që kemi hedhur të gjitha pjesët tona të dashura nga mosha pesë vjeçare – dhe rezulton se Dua është gjithashtu një fanse e madhe.

Dua tregoi pamjen e saj të frymëzuar nga aksesorët akrilik në postimin e fundit në Instagram, duke ndarë një seri fotografish nga udhëtimi i saj në Meksikë.

Veshur me një bluzë të thjeshtë të zezë dhe pantallona të shkurtra, Dua shtoi ngjyra në veshjen e saj me rrathë të ngjyrosur portokalli, gjelbër, kaltër dhe rozë në të dy kyçet e dorës, si dhe tre unaza të thella në secilën dorë me ngjyrë rozë, verdhë dhe gjelbër.

Ajo e shoqëroi pamjen e saj me disa gërsheta të hijshme, vathë të vegjël argjendi dhe thonj të thjeshtë, dhe pamja e plotë është perfekte.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More