2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dua Lipa ndan imazhe të reja nga pushimet me të dashurin e familjen

Dua solli të tjera imazhe nga pushimet.

Dua Lipa së fundi ka shijuar disa ditë pushimi bashkë me të dashurin e familjen në Meksikë.

Këngëtarja, nga atje solli fotografi të shumta, me të cilat tregoi se e shijoi në maksimum pushimin, ani pse e kritikuan shumë për udhëtimin në periudhë pandemie.

Së fundi, Dua postoi disa imazhe, me të cilat tregon vendet që vizitoi bashkë me Anwarin dhe prindërit.

Dua Lipa, së fundi ka njoftuar se projekti i saj “Levitating” është renditur i pesti në SHBA, ndërsa ka paralajmëruar videoklipin e ri.

Derisa të lansojë këngën e re, Dua po shijon sukseset e njëpasnjëshme me albumin “Future Nostalgia”.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com