15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dua Lipa krenare që Kosova zgjodhi një grua siç është Vjosa Osmani, Presidente të vendit

Dua Lipa shprehet e lumtur për postin e ri të Vjosa Osmanit.

Vjosa Osman është zgjedhur presidentja e re e Republikës së Kosovës, e cila sot pranoi zyrtarisht këtë detyrë.

Urime për postin e ri, Osmani ka marrë edhe nga artistet shqiptare me famë botërore, të cilat janë ambasadoret më të mira të vendit tonë.

Së fundi, Dua ka shpërndarë një lajm, në të cilin ishte titulli “Kosova ka zgjedhur një juriste 38 vjeçare si presidenten e saj më të re”.

“Krenare, krenare, krenare”, janë fjalët që Dua ia shtoi postimit, duke e etiketuar Presidenten në atë postim.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com