12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dua Lipa bëhet gati për performancën e saj në mbrëmjen e “Oscars”

Dua Lipa do të performojë në festën e Oscars të Elton John.

Dua Lipa do të dhurojë një performancë të veçantë për festën e Elton John.

Përmes një Instastory Dua ka zbuluar se performanca e saj vjen pas pak orësh në mbështetje të punës që EJAF po bën për të ndihmuar të rinjtë në të gjithë botën që jetojnë me ose në rrezik të HIV-it.

Dua do të performojë më 26 prill në orën 19:00, ndërsa pak çaste më parë ajo ndau një fotografi të fustani të saj plot shkëlqim ku shiheshin edhe takat e saj të bardha.

“Thuajse erdhi koha”, shkroi Dua Lipa në mbishkrimin e fotografisë.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com