27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
Rajoni

Dritan Abazoviq infektohet me Covid-19

Lideri i Nismës Qytetare URA, Dritan Abazovic, ka konfirmuar se sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Abazovic përmes një postimi në Tëitter, tha se është mirë me shëndet dhe se është futur në vetizolim.

”Pas testit që e kam bërë sot, kam rezultuar pozitiv me koronavirus. Gjendja ime është e mirë dhe unë ndodhem në vetizolim. Mbani maskat dhe distancën”, ka shkruar ai.

Related posts

Lista Shqiptare jashtë qeverisë së re në Malin e Zi, refuzojnë paktin nga Krivokapiçit

admin

Qeveria e Kosovës miraton kursimet dhe rishpërndarjen e mbi 47 milionë eurove për këtë vit

admin

Shpallen rezultatet përfundimtare për Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut

admin