19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Dragos Savulescu quan Angela Martinin njeriun më të fortë që e njeh

Angela Martini shpesh herë merr dedikime të dashurisë nga burri i saj Dragos Savulescu.

Modelja shqiptare e njohur botërisht Angela Martini, u martua dy vite më parë me aktorin i cili ka origjinë nga Romania.

Ai shpesh herë publikon imazhe me gruan e tij duke e çmuar bukurinë e saj ndërsa në publikimin e fundit ai u shpreh se Angela vlen më shumë se bukuria që posedon.

“Duke qëndruar pas meje ajo ishte më e fortë se të gjithë me të cilët jam marrë gjithmonë!
Ka diçka që pastori nuk predikon dhe mësuesi nuk mund të mësojë” shtoi ai.

Angela dhe Dragos shfaqen shpesh së bashku në rrjetet sociale duke deklaruar dashurinë e gjithashtu duke çmuar prezencën e njëri tjetrit në jetët e tyre.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More