29.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Sport-al

Doktori jep lajmin e madh: Maradona është duke u përmirësuar çdo ditë

Doktori Leopoldo Luque, ka zbuluar se legjenda argjentinase Diego Maradona është duke u shëruar pas operacionit në tru.

Maradona doli me sukses nga operacioni në tru, derisa është duke u shëruar në klinikën Buenos Aires.

Doktori personal i argjentinasit, Luque ka thënë se Diego është duke u përmirësuar çdo ditë.

“Diego është duke bërë shumë më mirë. Është duke u përmirësuar çdo ditë. Shërimi i tij është i pabesueshëm”, tha ai.

Thuhet se doktorët janë duke provuar ta bindin ta lërë alkoolin anash, meqenëse është një ndër shkaktarët pse ka arritur në këtë gjendje.

Related posts

Inter dëshiron transferimin falas të Di Maria

admin

S’ka transferime te Barca pa u zgjedhur presidenti i ri

admin

Toma thotë se po mendon vetëm për Zvicrën dhe asgjë tjetër

admin