22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Добредојде дома: Бен Афлек ја пречека Де Армас

Тие се едни од најжешките холивудски парови на годината, и очигледно е дека тој има очи само за својата љубена.

Бен Афлек беше виден како ѝ посакува добредојде дома на Ана де Армас во Пацифичките палисади, Калифорнија во четвртокот, блескајќи со топла насмевка.

Покрај заводливата насмевка, Афлек на себе има маичка на која е отпечатена познатата кубанска фраза „аере ја, грација“ на предната страна.

Прекрасната Кубанка на себе има едноставен светлосин цветен мини фустан. Таа носи и торба за облека бидејќи се враќа дома од фотосесија.

Армас (32), со која се запозна за време на снимањето на еротскиот трилер „Длабока вода“ се појави во неколку фотосесии, вклучително и за магазинот „Флаунт“ и за „Вог Мексико“.

Таа е Бонд девојка во најновиот филм за тајниот агент 007.

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More