13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

“Do na marin për lezbike”/ Beniada dhe Einxhel puthen në buzë!

Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, ka treguar se është shumë mendjehapur jo vetëm me setet fotografike nudo, por edhe me sjelljen e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Modelja seksi njihet për pozat e saj provokuese, të cilat u bënë shkak që ajo të kthehej në qendër të vëmendjes për shumë kohë.

Ditën e djeshme, teksa po qëndronte me banorët e tjerë në dhomën e dënimit (pasi u dënuan për mos respektimin e rregullit për t’u zgjuar herët në mëngjes), Beniada nisi të fliste për balerinët me të cilët kërceu bashkë me Einxhel. Kërcimi “twerk” i dy vajzave pati një ndikim të madh në fitimin e buxhetit të plotë për të gjithë banorët, prandaj ato “shijuan” një kërcim me katër balerinë në dhomën e surprizave.

Beniada tha se do të dëshironte që njëri prej tyre të ishte bërë pjesë e shtëpisë, por shtoi se ishte Einxhel ajo që nuk pranoi, me justifikimin se mërziteshin djemtë e tjerë. Fill pas kësaj bisede, ajo u përkul për të puthur në buzë moderatoren, që ishte shtrirë në divan. Einxhel nuk reagoi, por tha “Do na marrin për lezbike”.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Moj, do na marin për lezbike.

Beniada: Po të na marrin, kemi frikë ne se do na marin për lezbike aman… Unë kam dal me shoqen time nudo afër e afër tu pozu, kanë dalë gjithë titujt në Shqipëri… unë thash bashkëjetojmë dhe në shqip kjo është përkthy si bashkëjetim si (lidhje). Ka dal emri im në një gazetë shqiptare dhe fotoja ime me shoqen time bashkë dhe…

Arjola: Lezbiket…

Beniada: Po, aty afër ishim.

Related posts

Frymë festive në shtëpinë e Kylie Jenner, tregon dekorimin e Krishtlindjeve të punuar me dorë me vlerë prej një mijë dollarësh

admin

Ana Kabashi duket joshëse në paraqitjen e radhës, thekson linjat trupore në veshje sportive

admin

Aksident në Prishtinë: Njëra nga veturat e dëmtuara është e kreatores Lia Stublla

admin