24.8 C
Skopje, NM
25/06/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Џенифер Лопез и вереникот изнајмија бунгалов во Сан Висенте

Џеј Ло беше бомба во сино кога овој вторник излезе на вечера со нејзиниот вереник Алекс Родригез во Лос Анџелес.

Вечно убавата 51-годишна поп дива очигледно ужива во ноќното рандеву со вереникот во бунгаловите во Сан Висенте.

За оваа пригода, таа облече светкав бледо-син комбинезон што ја истакнува нејзината тонирана фигура.

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More