30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!

Është sezona për tu veshur bukur!

Nuk ka qenë asnjëherë në trend të lini veten pas dore, ose të vishni ato gjërat që ka lënë mamaja juaj te tavolina.

Është koha te merrni stilin tuaj në dorë dhe të shkëlqeni këtë vjeshtë. Sepse s’ka asgjë më tërheqëse se një djalë që kujdeset për vete.

Meqë vjeshta vetëm ka ardhur, në disa gjëra esenciale duhet investuar sepse në kohë shirash një palë atlete nuk ju kryejnë punë.

Po ashtu vjeshta është stina më e mirë për tu dukur bukur. Nje palë xhinse, një pallto ose xhaketë qoftë ajo casual apo sportive kombinuar me një palë këpucë, paraqesin një mashkull mjaft tërheqës.

Dhe mos harroni xhaketat e lëkurës, ato ju bëjnë të papërballueshëm!

week, poster, for teens, punk, modest, indie, shoes, work, asian, portfolio, supreme, yeezy, Moschino, balenciaga, Prada, burberry, Fendi, Dior, Louis vuitton, Chanel, Jordan, Ysl, hypebeast, Gucci, Versace, Givenchy, vogue, streetwear, street, style, royalty, art, bloggers, runway. fashion, teenage, photography, girl, art, minimalist, summer, outfits, mens, women’s, spring, fall, trends, classy, vintage, tips, high, blogger, boho, grunge, 90’s, Korean, classic, sketches, editorial,
Manteau Homme - Les Plus Beaux Manteaux Automne Hiver 2020

Related posts

Dr. Maja Mojsova: Ndërgjegjësimi dhe edukimi për dhurimin e organeve shpëton jetë njerëzish

Admin

Media ruse “Regnum”: NATO po e largon Rusinë nga Ballkani Perëndimor

NEFAIL EMINI

Qerim Panariti dhe një leksion gazetarisë së sotme shqiptare

Admin

Ylli i Bayern Munich do të mungojë ndaj Lazios

Lea Musliju

Во САД извршени рекорден број егзекуции од 1800 година

Admin

Лајчак: Разговорите меѓу Белград и Приштина продолжуваат следната година

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More