33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Dior eshte partner me artistin ganez Amoako Boafo per nje koleksion te ri mahnites

Si drejtor kreativ per Dior Men, Kim Jones ka treguar nje zjarr per bashkunimet ne boten e artit, duke u bashkuar me te tjeter si Raymond Pettibon, KAWS, Hajime Sorayama dhe Daniel Arsham per te pasuruar koleksionet dhe shfaqjet e tij me rroba-takime-Savile Row.

Dhe tani, ai ka shtuar nje artist te ri neliste, duke punuar me piktorin ganez Amoako Boafo per te krijuar nje nga koleksionet me te perfolura te senozit te veshjes per burra Pranvere-Vere 2021.

Related posts

Dr. Maja Mojsova: Ndërgjegjësimi dhe edukimi për dhurimin e organeve shpëton jetë njerëzish

Admin

Media ruse “Regnum”: NATO po e largon Rusinë nga Ballkani Perëndimor

NEFAIL EMINI

Qerim Panariti dhe një leksion gazetarisë së sotme shqiptare

Admin

Ylli i Bayern Munich do të mungojë ndaj Lazios

Lea Musliju

Во САД извршени рекорден број егзекуции од 1800 година

Admin

Лајчак: Разговорите меѓу Белград и Приштина продолжуваат следната година

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More