34.8 C
Skopje, NM
22/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Diona Fona me këngë të re së shpejti, zbulon emrin e saj

Diona Fona nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram ka publikuar pamje nga kënga e ardhshme, “Xhani”.

Një këngëtare e re por që mori popullaritet shumë shpejt është Diona Fona, vajza e cila u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të zi ku shihet e kuruar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të lehtë.

View this post on Instagram

“Ti lun amo jo me Dionen” 💕 #xhani

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe nga përditshmëria por edhe nga karriera, ndërsa së fundmi kishte shpërndarë edhe një video nga seti filmik i këngës së re me titull “Xhani”.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More