39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Life Style

Dhurata që do të çmendte çdo shenjë të horoskopit

Askush nuk kërkon asgje veç dashurisë, ditën e Shën Valentinit, por t’i shkosh të dashurës pa një dhuratë duhet të kesh shumë guxim. Përtej shakasë të zgjedhësh dhuratën ideale për të dashurën e zemrës mund të mos jetë e lehtë por yjet ju vijnë në ndihmë. Dashi: Një udhëtim (qoftë edhe një ditor). Si një shenjë zjarri, dashi është shumë aventurier dhe me një dhuratë të paparashikueshme nuk do të dështoni kurrë.

Demi: Verë, parfum Demi është një shenjë e sofistikuar që pëlqen gjërat luksoze. Një parfum apo një verë e mirë do të ishin dhurata ideale.

Binjakët: Bileta koncerti. Kjo shenjë është shumë miqësore dhe gazmore dhe më mirë se një biletë koncerti nuk do të gjenit asgjë.

Gaforrja : Një fotografi në korniz. Kjo shenjë njihet si romantike, ndaj një dhuratë e tillë do t’jua bënte shumë qefin.

Luani: Bizhuteri të çmuara ! Luanët janë paksa materialist ndaj duan s’duan do e shohin çmimin me bisht të syrit.

Virgjëresha është një shenjë mjaft praktike ndaj nuk keni pse të mundoheni shumë. Dhurojini një kupon dhe jeni në rregull.

Peshoret janë mjaft romantike dhe më shumë se dhuratën do të vlerësojnë gjestin. Një tufë me lule do t’i kënaqte pa masë.

Akrepi njihet si shenja më erotike e zodiakut. Të brendshme seksi apo një palë syze po ashtu seksi e të shtrenjta do të vlerësoheshin shumë nga një akrep.

Shigjetari është shenja e udhëtimeve dhe nëse një udhëtim nuk e përballoni dot, blijini aksesorë që lidhen me qytete të ndryshme të botës.

Bricjapi vlerëson gjërat e personalizuar vetëm për ta ! Nëse nuk godisni me dhuratën, nuk e keni mirë me një bricjap.

Ujori do të kënaqet nëse i dhuroni diçka që ka të bëjë me teknologjinë.

Peshqit janë tejet romantikë dhe spirituozë. Dhurojini një pako me qirinjt aromatikë.

Related posts

Këto shenja të zodiakut nuk duhet të martohen kurrë mes vete

Admin

Fati yt/ Horoskopi, 29 korrik 2021

Admin

Ardhja e Jupiterit në Ujor përmbush disa premtime të lëna pezull; Ja ç’ndodh me ju

Admin

Shapkat e 1997 që po i shohim në të gjithë Vipave të botës; Përse janë kaq të përhapura dhe të kushtueshme

Admin

3 shenjat e horoskopit që nga sot do bëjnë një gabim të madh

Admin

Këto janë 6 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More