2.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dhurata Dora nis pushimet, zbulohet personi që po e shoqëron

Këngëtarja ka vendosur të bëjë disa ditë pushimi.

Përmes postimeve në profilin e saj në Instagram, Dhurata tregoi se ka filluar pushimet diku në një vend luksoz.

Artistja shqiptare publikoi foto dhe video në bikini në të njëjtën kohë zbuloi për ndjekësit e saj të shumtë edhe pak nga pamja e vendit se ku po qëndron.

Në njërin nga postimet, ajo i ka bërë tag grimerit Arbër Bytyqit teksa edhe ky i fundit ka publikuar postime në vendin e njëjtë me këngëtaren.

Arsyeja e këtij bashkimi të dyshes nuk dihet mbase Dhurata Dora është në realizim të ndonjë videoklipi.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com