33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Kosovë

Dhunohet një grua në Mitrovicë nga personi që po bashkëjetonte me të

Një grua ka raportuar dje në polici se është dhunuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:30, në Mitrovicë të Veriut.

Viktima ka deklaruar se u dhunua nga një i dyshuar, me të cilin bashkëjeton.

“I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje” thuhet në raportin e policisë.

Related posts

Krasniqi takohet me zyrtarë të lartë amerikanë, diskutohet për bashkëpunim me komunat e Kosovës

admin

I plagosuri në Gllogjan është në gjendje stabile

admin

Kanadaja do të vazhdojë të avokojë për njohjen e Kosovës dhe anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare

admin