14.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Kuriozitete

Deputetja e Zelandës së Re shkon me biçikletë në spital për të lindur fëmijën e dytë – njëjtë pati vepruar edhe herën e parë

Deputetja e Zelandës së Re, Julie Anne Genter, ka udhëtuar me biçikletë deri në spital, ku një orë më vonë solli në jetë fëmijën.

Ajo u ul në biçikletë gjatë të shtunës në mëngjes dhe u nis drejt spitalit. Asaj tashmë i kishin filluar t’i shfaqen simptomat e para, se për pak orë duhet të futet në sallë për të lindur.

“Lajm me rëndësi! Në ora 3:04 të mëngjesit i kemi uruar mirëseardhjen anëtarit më të ri të familjes tonë. Sinqerisht, nuk planifikoja të shkojë me biçikletë që të lind, por kështu ndodhi”, ka shkruar ajo në Facebook.

https://www.facebook.com/JulieAnneGenter/posts/4916210785057860

Related posts

Presidenti Biden duket se “bën një sy gjumë” gjatë fjalimeve për klimën – reagon një ndihmës i tij

admin

A flenë arinjtë gjatë gjithë dimrit?

admin

Nëndetësja luksoze Super Sub, është më e shpejtë sesa një delfin

admin