9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Denzel Washington përfshihet në një moment emocional me një fans

Aktori i njohur po vazhdon xhirimet e filmit ‘Journal For Jordan’.

Të mërkurën gjatë xhirimeve, aktori i njohur kishte një moment të papritur me një fans.

Ylli i filmit ishte në makinën e tij kur fansi iu afrua me plotë  fotografi të tij duke i kërkuar një nënshkrim.

Ai vendosi duart mbi shpatullën dhe vështroi thellë në sytë e tij, dukej sikur po harronte të mbante distancën shoqërore për një sekondë për mbrojtje nga Covid-19.

Ndërsa, Denzel kishte maskën, fansi e tërhiqte deri në mjekër, për momentin ndërsa ylli i Hollywood vendosi duart rreth fytyrës së tij.

Një kalimtar pretendoi se ai i tha fansit që ‘të bënte një lutje’ por nuk dihet për çfarë po flisnin saktë.

‘Journal for Jordan’, është një film i ardhshëm dramë amerikane me regji të Denzel Washington dhe me protagonist Michael B. Jordan.

Filmi është përqendruar rreth marrëdhënies midis Rreshterit të Parë, Charles Monroe King dhe gazetarit Dana Canedy, kujtimet e të cilit në vitin 2008 sigurojnë materiale për filmin.

Related posts

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

Atmosferë e zjarrtë në shtëpinë e Big Brother – ‘martohen’ Beniada Nishani dhe Ardit Çuni derisa nuk mungon edhe një puthje mes çiftit

Admin

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com