-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Demi Lovato thotë se u përdhunua kur ishte adoleshente

Në dokumentarin e ri, Lovato rrëfen detaje të pathëna për jetën e saj.

Demi Lovato ka thënë se ajo ishte përdhunuar si adoleshente ndërsa punonte për Disney Channel, shkruan BBC.

28-vjeçarja zbuloi në dokumentarin e saj “Demi Lovato: Dancing with the devil” se personi nuk u përball me pasojat edhe pse u zbulua ngjarja.

Këngëtarja nuk thotë kush ishte shkelësi, vetëm se më pas ajo “duhej ta shihte këtë person gjatë gjithë kohës”.

Dokumentari u shfaq në festivalin virtual South by Southwest.

“Rrëfimi im MeToo është që unë i tregoj dikujt se dikush ma bëri këtë dhe ata kurrë nuk u futën në telashe për këtë,” thotë Demi Lovato në të, sipas vlerësimit të Variety.

“E kam mbajtur këtë të fshehtë, sepse gjithmonë kisha diçka për të thënë se kam tentuar ta hapi gojën”, shtoi ajo.

Dokumentet e YouTube trajtojnë çështje në jetën e Demi Lovatos si trauma, varësia dhe rikthimi i saj pas mbidozës së drogës më 2018.

Ajo flet për përdhunimin e saj të pretenduar duke thënë: “Ne ishim duke u lidhur, por unë thashë – hej, kjo nuk do të shkojë më larg.

Lovato thotë se e fajësonte veten për këtë gjë, sepse vazhdonte të shkonte në dhomë me të.  Ajo thotë se e përballoi vetëlëndimin dhe kaloi nëpër buliminë e çrregullimit të të ngrënit.

“Demi Lovato: Dancing with the devil” do të shfaqet në YouTube nga 23 mars. 

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com