12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Demi Lovato flet për reperin DMX.

Demi Lovato u trondit kur mësoi për mbidozën e DMX, duke i kujtuar se sa me fat është që është ende gjallë, shkruan TMZ.

Demi do të rrëfejë në “TMZ Live” të mërkuren lidhur me dokumentarin e saj “Dancing With the Devil” dhe albumin e saj të ri, “Dancing With The Devil … The Art of Starting Over”.

Ajo po ashtu flet edhe për gjendjen shëndetësore të DMX, i cili është në komë dhe në gjendje kritike për jetën.

Këngëtarja kujton situatën e saj që e kishte me mbidozën, duke menduar se mund të ketë qenë më keq se DMX.

Albumi “Dancing With the Devil” i Demit është autobiografik.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com