10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Dembele rikthen epërsinë për Barcelonën

Ousmane Dembele ka shënuar golin e epërsisë për Barcelonën dhe tani është duke fituar 3-2.

Levante barazoi rezultatin për 3 minuta në mënyrë të frikshme për Barcelonën, mirëpo francezi tani riktheu epërsinë.

Sulmuesi ka shënuar një gol fantastik, duke ngulitur topin drejt portës.

Portieri i Levantes, Fernandez Abarisketa, nuk pati gjasa ta priste topin.

Related posts

Një tifoz në gjendje të rëndë, ra nga ulëset e stadiumit gjatë ndeshjes Angli – Kroaci

Lea Musliju

Kryendeshja e ditës së sotme, Spanjë – Suedi

Lea Musliju

Poloni – Sllovaki, ndeshja tjetër që zhvillohet sot

Lea Musliju

Mbyllet baras pjesa e parë mes Austrisë dhe Maqedonisë së Veriut

Lea Musliju

Pandev bëhet golashënuesi i dytë më i vjetër në histori të Kampionatit Evropian

Lea Musliju

Gabim në mbrojtje nga Austria, përfiton Pandev dhe barazon rezultatin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More