13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Shqipëri

Del ekspertiza për vrasësine 8-vjeçarit: Nuk ka probleme mendore

Ka dalë në rezultatet përfundimtare ekspertiza paraprake që i është bërë Klodian Çalamanit në paraburgimin e Vlorës.

Sipas ekspertizës Klodian Çalamani, vrasësi i fëmijës 8 vjeçar në Grecalli të Fierit, nuk vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Çalamani ka folur me gjakftohtësi të plotë për vrasjen e Mateos 8 vjeçar, si në ambientet e paraburgimit, ashtu në Policinë e Fierit në momentin që u arrestua.

“Klodian Çalamani nuk ka probleme të shëndetit mendor”, thuhet në ekspertizën e bërë 38 vjeçarit. Kujtojmë që ditën e djeshme gjykata ka caktuar për të masën e sigurisë “Arrest me burg”

Related posts

Edi Rama prin si lideri i parë në Evropë për reagimet dhe numrin e ndjekësve në Facebook, në top 10 edhe Albin Kurti

admin

“Shkon në SHBA me dy dosje të rënda”/ Basha reagon pas deklaratave të Berishës: I keqardhur sa poshtë ka rënë, riciklon akuzat e Edi Ramës. PD nuk do të bunkerizohet!

admin

“Sonte, një natë reflektimesh!”, Gjekmarkaj: Kongresi i 18 dhjetorit, mundësi që të mundim përçarjen dhe t’i japim një shans bashkimit

admin