21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Deklaratat e ‘zbutura’ të Meghan Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore

Një ekspert po sugjeron se Meghan Markle dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore.

Deklaratat e fundit “të zbutura” të MEGHAN Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të “shërojë përçarjen” me familjen mbretërore, pretendon një ekspert, shkruan The Sun.

Dukesha e Sussex pranoi gjatë një bisede me Fortune se ajo ishte “më e kujdesshme” me ato që tha në interes të familjes së saj.

Ndërsa shumë njerëz supozuan se ajo po fliste për Princin Harry dhe Archie, autori mbretëror Robert Lacey beson se ajo po i referohej marrëdhënies së saj me vjehrrat.

Duke folur për Express ai tha: “Unë kam zbuluar, nga ana e Meghan dhe Harry, disa shenja të zbutjes.

Ai vazhdoi: “Unë mendoj se ka një dimension tjetër për atë, që ajo të kuptojë që deklaratat që ajo dhe Harry kanë dhënë atje – në lidhje me zgjedhjet në SHBA, rreth racizmit në Britani – do të perceptohen si të diskutueshme.

“Dhe mbase ajo duhet të largohet nga kjo dhe të përpiqet të qëndrojë larg polemikave dhe mendoj se kjo është një dorë e zgjatur”, shtoi eksperti.

Ajo tha, “Unë jam i kujdesshëm për ta vendosur familjen time në një pozicion rreziku nga disa gjëra, dhe kështu që përpiqem të jem shumë e qartë me ato që them dhe të mos e bëj atë të diskutueshme, por në vend të kësaj të flas për gjëra që duken mjaft të drejta përpara – si e drejta juaj për të votuar “.

Related posts

Beyonce pozon e shtrirë në krevat, vë në pah figurën trupore

admin

Këngëtari Jeremih po përballet me ndërlikime të rënda pas infektimit me COVID-19

admin

“Nuk e dashuroj më aktrimin”, rrëfehet Gwyneth Paltrow

admin