9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

David Luiz reagon pas kartonit të kuq kundër Wolvesit

Qendërmbrojtësi i Arsenalit, David Luiz e sheh si vendim të padiskutueshëm kartonin e kuq ndaj Wolves.

Braziliani u ndëshkua me të kuq në fundin e pjesës së parë (45+3), pasi faulloi Willian Jose në 16-metërsh.

Pas këtij kartoni, Luiz përmes një postimi në Instastory shkroi ‘e pabesueshme’.

Për Wolves, ishte fitorja e parë që nga 15 dhjetori kundër Chelseas,

Ndërsa, Arsenali tani duhet të kërkojë këndelljen në përballjen ndaj Aston Villas.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com