10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij sot festojnë përvjetorin e 14-të

Daut dhe Lola Haradinaj sot e kanë pasur një arsye të veçantë për të festuar.

Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Lola, sot e kanë festuar përvjetorin e tyre të 14-të.

Ishte Lola ajo e cila e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

“Sot 14 vite bashkë, Daut Haradinaj Të Dua”, ka shkruar Lola pranë fotos ku shihet se bashkëshorti e ka befasuar me një buqetë me lule.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More