5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dalin pamje të Rita Orës në Australi, do të rrijë e izoluar për 14 ditë

Rita Ora, këngëtarja me prejardhje shqiptare, përkundër presionit të mediave, po respekton agjendën e saj.

Ajo tashmë ka mbërritur në Australi, pasi do të marrë pjesë në shfaqjen e njohur, “The Voice”, shkruan Daily Mail.

Përkundër izolimit në Angli, Rita ka zgjedhur që të udhëtojë, ndërsa është fotografuar derisa dilte nga aeroporti.

Pamjet e publikuara shfaqin artisten me një veshje interesante, derisa përmes kapelës dhe maskës mbrojtëse mezi njihet.

Po ashtu, ajo është parë me disa valixhe, teksa në mbërritjen e saj sigurimi i ndihmonte që t’i barte.

Ani pse udhëtimi ishte për punë, policia angleze ende po e konsideron si ‘egoiste’, pasi theu rregullat antiCOVID.

Kjo, pasi për ditëlindjen e saj të 30-të, Ora organizoi një festë në një lokal në Londër.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com