9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri arrin një tjetër sukses me këngën “Duro”

Dafina arriti 10 milionëshin me këngën e re.

Muajin e kaluar, Dafina Zeqiri muajin e kaluar lansoi projektin e shumëpritur “Duro”.

Kënga në fjalë po pritet shumë mirë nga ana e publikut dhe deri tani ka marrë mbi 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Këtij suksesi i është gëzuar jashtë mase këngëtarja, e cila në një postim shfaq personat që ishin pjesë e këtij klipi.

Kënga “Duro” njëherësh ka ndihmuar shumë njerëz, të cilët kanë telefonuar në qendrën “Linja e jetës” për të rrëfyer problemet nga të cilat vuajnë.

Kënga e Dafina Zeqirit ka për temë pikërisht personat që vuajnë nga ankthi, depresioni, bulizmi, e shumë të tjera dhe synon t’i ndihmojë ata.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com