30 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

Dafina provokoi me pozën para pasqyrës.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të suksesshme të tregut vendor.

Krahas zërit të veçantë që posedon, kjo artiste njihet edhe për paraqitjet e saja, për të cilat eksperimenton vazhdimisht.

Në foton e fundit, Dafina shfaqi barkun e sheshtë, teksa po ulte pantallonat para pasqyrës dhe tregoi ngjyrën e trupit.

Related posts

Dua Lipa e lumtur për t`u ribashkuar me Anwar, pas koncertit virtual “Studio 2054”

admin

Përkeqësohet gjendja e Havey Weinstein, stafi mjekësor shkon ta kontrollojë në burg

admin

Miley Cyrus zbulon se ajo ‘nuk kaloi shumë kohë’ duke qarë për divorcin nga Liam Hemsworth

admin