-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Crotone shkarkon trajnerin Stroppa

Skuadra italiane Crotone, ka shkarkuar trajnerin Giovanni Stroppa.

Giovanni Stroppa është shkarkuar nga posti i trajnerit tek skuadra Crotone.

Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra, përmes uebfaqes zyrtare të klubit.

Sipas “Gianlucadimarzio”, Selse Cosmi do jetë trajneri i ardhshëm që do fillojë punën të mërkurën.

Crotone ka falenderuar Strappan dhe stafin e tij për bashkpunimin tre vjeçar dhe iu ka uruar sukses në të ardhmen.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com