5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Conte merr lajme të mira, rikthehen dy yjet e skuadrës

Antonio Conte ka marrë lajme të mira këtë mëngjes ku raportohet se Milan Skrinrar dhe Nicolo Barella do të rikthehen në kohë për ndeshjen ndaj Genoa.

Interi ka një orar të ngjeshur përpara vetes, ku do të luajnë tre ndeshje për 9 ditë. Fillimisht kundër Genoas, më pas udhëton për në Parma dhe pret Atalantën në shtëpi.

Calciomercato.com ka zbuluar se lojtari i vetëm që do të mungojë në ndeshjen e 28 shkurtit për Interin do të jetë vetëm Achraf Hakimi, pasi është i suspenduar.

Megjithatë, ka një rrezik për katër lojtarë të tjerë, pasi kanë katër kartonë të verdhë: “Marcelo Brozovic, Barella, Alessandro Bastonio dhe Romelu Lukaku”.

Interi kanë marrë kreun e tabelës dhe madje janë larguar katër pikë nga përcjellësi më i afërt, Milan.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com