22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Çiljeta do të bëhet nënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet

Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj, futbollisti i njohur Alban Hoxha mund të jenë në pritje të një fëmije.

Ky aludim erdhi pas komentit të Çiljetës në postimin e fundit të Zaimina Vasjarit, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Barkalece inshallah ke dorën e mbarë”, shkruan Çiljeta duke nënkuptuar se mund të ketë dëshirë për tu bërë nënë për herë të dytë.

Çiljeta është mamaja e një djali, Fernandos e duket se kjo i ka shijuar pa fund ndaj uron që Zajmina të ketë “dorën e mbarë” dhe për të. Nëse kjo do të realizohet së shpejti do të kemi një lajm të ëmbël edhe nga Çiljeta.

Related posts

E rrallë në estradë: Bardhi publikon albumin e ri me 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime

admin

Kym Marsh praises Meghan Markle and Jess Hayes for sharing miscarriage agony

Lea Musliju

Era Istrefi vë në pah linjat trupore, ndërsa vazhdon të prezantojë ambientet luksoze të shtëpisë së re

admin